Kde jste se ocitli?

Kde jste se ocitli?

Vítejte, lidé, na našem skromném webu, ať už jste se tu ocitli „náhodou“ nebo na doporučení.

Kdo jsme a co děláme? Jsme Petr a Katka, dva, kteří se milují a objevují nové úrovně vztahu mezi mužem a ženou v jejich pravých podstatách.

Když se naše cesty v únoru 2015 spojily, životy nás obou se začaly zásadně proměňovat. Spolu poznáváme sílu lásky, sami sebe, svoje kořeny, svět kolem nás, spolu se vyvíjíme, uzdravujeme a tvoříme náš život. Jinak. Podle sebe.

Jsme stále na cestě a zda vám máme co nabídnout, zda vám můžeme být prospěšní, poznáte sami po prvním nezávazném setkání.

Zaručené návody na šťastný život nerozdáváme, protože co funguje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Každý jsme jedinečný, a přestože cíl máme všichni stejný – být šťastní, cestu k tomuto cíli máme každý jinou. A to je v pořádku, plně to respektujeme.

Nemusíte se srovnávat s druhými ani kohokoli napodobovat. Poznejte sami sebe, naslouchejte svému srdci a buďte sami sebou. Ať už to znamená cokoli. Teprve pak budete vy ovlivňovat a utvářet svůj svět, nikoli on vás. Teprve pak budete volní.

V rámci terapie, která navazuje na naši předkřesťanskou tradici a která spojuje různé systémy a směry tak, aby v ní každý našel, co potřebuje, vám nabízíme příjemné prostředí u nás doma, svou společnost a vzájemné sdílení. Nedáme vám návod, jak být šťastní, ale můžeme vám být inspirací a ukázat vám naši cestu k lásce, k našim kořenům, Rodu, k moudrosti uvnitř nás samých – cestu do srdce.

Neboť jedině tam nalezne každý z nás pravdivé odpovědi,
které ho dovedou ke štěstí…

Těšíme se na vás.
Sláva Rodu.
Petr a Katka Včelišovi

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *